Geriausi LEGO Star Wars Žaislai ir Konstruktoriai | Lego-zaidimai.lt

LEGO Star Wars Žaislai

Lego Star Wars žaislai

Lego Star Wars konstruktoriai gali būti geriausia dovana Žvaigždžių Karų fanams.

Visi LEGO Star Wars žaislai ir konstruktoriai šiame tinklapyje pateikiami vienomis geriausių kainų internete.

Lego Star Wars žaidimai yra puiki pramoga suaugusiems ir mažiesiems šio fantastinio filmo gerbėjams. Lego Star Wars konstruktorių kolekcija sudaro daugiau nei 50 skirtingų žaislų, kai kurie iš jų yra itin sudėtingi ir reikalaujantis daug kantrybės bei laiko.

LEGO Star Wars Žaidimų AKCIJOS!

Pateikiame jums labiausiai NUKAINUOTUS Lego Stars Wars žaidimų rinkinius.

Šios akcijos ir nuolaidos yra atnaujinamos kiekvieną dieną, tad jeigu šiandien neradote patinkančio Lego Star Wars rinkinio, būtinai apsilankykite kitą dieną.

POPULIARIAUSI LEGO Star Wars Rinkiniai

Šioje kategorijoje galite rinktis iš pačių perkamiausių ir POPULIARIAUSIŲ Lego Star Wars žaidimų rinkinių.

Populiariausi rinkiniai yra atrenkami pagal pardavimų skaičių, vartotojų atsiliepimus bei įvertinimus, kurie keičiasi kiekvieną dieną populiariausioje internetinės prekybos platformoje – ‘Amazon’.

LEGO Star Wars 75112: General Grievous
Generolas Grievousas perkeltas į Lego Star Wars konstruktorių seriją. Įspūdingų sugebėjimų bei 4 rankas turintis droidų armijos vadovas. Šiame konstruktoriuje yra 186 detalės, žaislas tinkamas nuo 9 metų.
LEGO 75137 Star Wars Carbon-Freezing Chamber
Stingdantis kambarys. Hanas Solo buvo paimtas į anglies užšaldymo kambarį. Ar jis gali nugalėti Bobą Fettą ir pabėgti, ar jis bus užšaldytas visai amžinybei? Tik jūs galite tai nuspręsti. Konstruktoriuje yra 231 detalės, žaislas tinkamas nuo 7 metų.
LEGO Star Wars 7965: Millennium Falcon
Tikriausiai vienas įspūdingiausių Lego Star Wars konstruktorių, kosminis erdvėlaivis - Tūkstantmečio Sakalas. Konstruktorius sudarytas iš 1238 detalių, o žaislas tinkamas nuo 9 metų.

NAUJAUSI LEGO Star Wars Žaislai ir Konstruktoriai

NAUJAUSI Lego Star Wars žaislai Lietuvoje už geriausią kainą. Pateikiame jums ką tik išleistus Star Wars serijos konstruktorius.

LEGO 75190 Star Wars Episode VIII First Order Star Destroyer, 5 Minifigures plus BB-9E droid figure, Build and Play Star Wars Toy
Įspūdingų gabaritų ir dar didesnės jėgos kosminis erdvėlaivis iš Lego Star Wars naujausios kolekcijos. Šiame erdvėlaivyje rasite daugybę papildomų funkcijų - šaunantys ginklai skirti apsiginti nuo priešų, kontrolės kambarys, liftas, prasiskleidžiantys sparnai ir dar daugybė kitų privalumų. Šis konstruktorius pareikalaus kantrybės, bet tuo pačiu nepaliks abejingo nei vieno Lego gerbėjo. Žaislas turi 1416 detales bei yra tinkamas nuo 9 metų.
LEGO 75187 Star Wars The Last Jedi BB-8 Robot Toy, Collector's Model Building Set, Build and Play Star Wars Toys
Visiems Lego fanams puikiai pažįstamas BB-8 robotas. Itin daug krupštumo ir kantrybės reikalaujantis Lego BB-8 robotas. Šis robotas yra sudedamas iš 1106 detalių, o žaislas tinkamas nuo 10 metų.
LEGO Star Wars The Last Jedi 75179 Kylo Ren's TIE Fighter Toy
Vienas greičiausių ir naujausių kosminių erdvėlaivių visoje Lego Star Wars kolekcijoje. Šio kosminio erdvėlaivio išskirtinis požymis - itin dideli sparnai, kurie yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šis laivas yra vienas juderiausių ir greičiausių Star Wars istorijoje. Šis konstruktorius turi 630 detalių, žaislas tinakamas nuo 8 metų.
2019 © Lego-zaidimai.lt - Visos teisės saugomos.