Geriausia kalėdinė dovana vaikui – Lego konstruktorius? | Lego-zaidimai.lt

Geriausia kalėdinė dovana vaikui – Lego konstruktorius?

Geriausia kalėdinė dovana vaikui

Kalėdos, tai metas kai aplinkui vyrauja ramybė, žmonės mėgaujasi šeimos susibūrimu, vaišėmis ir vyraujančia kalėdine dvasia. Tačiau laikotarpis kuris vyrauja iki Kalėdų, pirmosios gruodžio savaitės yra visiškas chaosas, kuris vyrauja prekybos centruose bei elektroninėse parduotuvėse. Žmonės kaip išprotėja ieško dovanų savo giminaičiams, draugams bei kolegoms. Žmonės nenori apvilti savo artimųjų, o ypač vaikų.

Šiame straipsnyje aptarsime kodėl geriausia kalėdinė dovana vaikui yra Lego konstruktorius.

Šiais laikais mes gyvename technologijų amžiuje, tikriausiai dauguma vaikų ir paauglių turi ir naudojasi išmaniaisiais įrenginiais. Būtent dėl šios priežasties tai nėra ir negali būti dovana, kuri sukels vaikui šypseną ir laimę, o ypač jeigu jūsų vaikas yra iki 5-6 metų. Lego konstruktoriui yra vienas seniausių, bet kartu ir pačių populiariausių žaislų per visą istoriją. Lego kaladėlės amžiaus cenzo neturi, tiek suaugusieji, tiek ir vaikai gali rinktis iš daugybės Lego serijos konstruktorių.

Kodėl Lego konstruktorius yra geriausia kalėdinė dovana vaikui?

  1. Platus pasirinkimas. Lego žaislai yra skirtingų rūšių bei kategorijų ir pritaikyti visoms amžių grupėms. Platus šių rinkinių kategorijų pasirinkimas leidžia kiekvienam mėgėjui išsirinkti sau patinkančią temą ir rūšį. Pradedant nuo visiškai vaikiškų Lego kaladėlių, o baigiant sunkiais Lego Technic ar Lego Architecture serijos konstrukotriais kuriuos surinkti yra nemažas įšūkis ir tikriams šio žaislo fanams.
  2. Kaina. Vyrauja nuomonė, kad Lego konstruktoriai yra itin brangus žaislas. Tai yra visiškai klaidinga nuomonė. Taip patys sudėtingiausi Lego žaidimai kainuoja išties nemažai, tačiau dauguma konstruktorių, kurie yra tinkami ir taip mėgstami vaikų, kainuoja iki 30 – 40 eurų, o jeigu dar ir atidžiau paieškosite, nupirksite puikų Lego žaislą ir iki 20 eurų.
  3. Tobulėjimas. Šie žaislai visame pasaulyje yra populiarūs todėl, nes dauguma jų lavina vaiko vaizduotę, mąstymą, sugebėjimą priimti sudėtingus sprendimus analizuojant brėžinius bei suprasti pasaulį. Vaikas žaidžiantis su Lego žaislais tobulėja ir vystosi ženkliai geriau nei praleisdamas tą patį laiko tarpą prie kompiuterio ar planšetinio kompiuterio. Argi tai nėra geriausia kalėdinė dovana vaikui?

Lego žaislai yra nuostabi, klasikinė, geriausia kalėdinė dovana vaikui, todėl pabaigai pateikiame jums po 1 rekomenduojamą Lego konstruktorių visoms amžių grupėms už itin prieinamą kainą.

1-3 metų amžiaus grupė

LEGO 10847 DUPLO My First Number Train Toy, Award-Winning Building Set with Large Number Bricks, Preschool Education Toy for Toddlers 1.5 Years Old
Puikus mokomasis Lego Duplo serijos konstruktorius, kurio pagalba jūsų vaikas ne tik galės žaisti, bet ir mokytis skaičiuoti. Šį traukinuką sudaro kaladėlės su skaičiais nuo 0 iki 9.

5-8 metų amžiaus grupė

LEGO UK 75183 "Darth Vader Transformation Construction Toy
Lego Star Wars serijos konstruktorius - Darto Veiderio transformacijos įrenginys, tikriems Žvaigdžių karų gerbėjams.

10-14 metų amžiaus grupė

LEGO 21033 Architecture Chicago Skyline Building Set
Lego Architecture konstruktorių serija yra viena iš paklausiausių ir populiariausių visame pasaulyje. Šis Lego rinkinys tai vieni gražiausių Čikagos miesto statinių.

14 metų ir vyresni

LEGO Technic 42005: Monster Truck
Vienareiškmiškai, pati sudėtingiausia, inovatyviausia Lego žaidimų serija - Technic. Šį kartą siūlome išmėginti Monster Truck konstruktorių, kuris gali transformuotis ir į mažą dykumų bagį. Tai 2 konstruktoriai 1 pakuotėje!
2019 © Lego-zaidimai.lt - Visos teisės saugomos.