LEGO Friends Žaidimai ir Rinkiniai už Geriausią Kainą | Lego-zaidimai.lt

LEGO Friends Žaidimai

Lego Friends žaidimai

Lego Friends žaidimai ir  konstruktorių rinkiniai yra patys populiariausi Lego modeliai panelių bei mergaičių tarpe. 👧

Šioje konstruktorių serijoje didelis dėmesys suteikiamas įvairioms kasdieninėms pramogoms: apsilankymams kino teatre, kavinėse, kirpyklose ir kitose panašiose įstaigose. Visą tai yra perkelta į Lego konstruktorius.

Lego Friends žaidimai puikiai tinka pozityviai praleisti dieną draugių tarpe!

Verta paminėti ir tai, kad Lego Friends turi frančizės serialą, bei jau išleido NET 48 unikalaus serijas. Serialas yra rodomas jau nuo 2014 metų. ir turi 4 sezonus.

LEGO Friends AKCIJOS ir NUOLAIDOS!

Nukainuoti Lego Friends žaidimų rinkiniai. Kiekvieną dieną vis naujos akcijos ir pasiūlymai Lego Friends žaidimų rinkiniams mūsų tinklapyje.

Šioje kategorijoje pateikiami didžiausias AKCIJAS bei NUOLAIDAS turintys Lego Friends žaidimai atsižvelgiant į nuolaidų dydį.

POPULIARIAUSI LEGO Friends Rinkiniai

Šioje kategorijoje galite rinktis iš pačių perkamiausių ir POPULIARIAUSIŲ Lego Friends žaidimų rinkinių.

Populiariausi rinkiniai yra atrenkami pagal pardavimų skaičių kiekvieną dieną populiariausioje prekybos platformoje visame pasaulyje ‘Amazon’.

LEGO Friends 41015 Dolphin Cruiser
Nuostabus kruizinis Lego Friends laivas. Konstruktoriaus viduje be tradicinių lego kaladėlių rasite ir daugybę priedų: delfinai, vandens čiuožyklos, maistas ir servizas jam patiekti bei 3 veikėjai, tai Mia, Maya ir Andrew. Konstruktorių sudaro 612 detalių, o žaidimas skirtas nuo 7 metų.
LEGO 41106 Friends Pop Star Tour Bus
Populiarusis Lego Friends serijos vakarėlių autobusas. Šiame komplekte rasite ne tik autobusą, bet ir visus svarbiausius įrankius linksmybes perkelti į lauką: DJ pultas, skėčiai, stalai ir gultai. Šiame Lego konstruktoriuje yra 682 detalės, o žaidimas skirtas nuo 8 metų.
LEGO Friends 41036: Jungle Bridge Rescue
Šiame rinkinyje rasite sraigtasparį bei automobilį, kurie padės jūsų veikėjams saugiai įveikti paslaptingas džiungles. Šiame rinkinyje yra 365 detalės, o šis konstruktorius puikiai tinka nuo 7 metų.

NAUJAUSI LEGO Friends Žaidimai ir Konstruktoriai

Patys NAUJAUSI Lego Friends žaidimų rinkiniai prekyboje. Įsigykite patys pirmieji šiuos Lego konstruktorių rinkinius jau dabar!

LEGO Friends 41325 Heartlake City Playground
Pats naujausias Lego Friends kolekcijos konstruktorius - žaidimų aikštelė. Konstruktorių sudaro 326 detalės, o ši žaidimų aikštelė yra tinkama nuo 6 metų.
LEGO 41101 Friends Heartlake Grand Hotel
Vienas naujausių, bet tuo pačiu ir įspūdingiausių Lego Friends žaidimų. 3 aukštų viešbutis, kurį sudaro net 1552 detalės. Konstruktorius tinkamas nuo 8 metų.
LEGO 41318 Friends Heartlake Hospital Construction Toy
871 detales turintis medicinos įstaigos Lego Friends serijos konstruktorius. Šiame konstruktoriuje be pagrindinio pastato rasite ir malūnsparnį bei įranga pacientų palatose. Žaidimas tinkamas nuo 8 metų.
2019 © Lego-zaidimai.lt - Visos teisės saugomos.