LEGO City Žaidimai

Lego City Žaidimai

Lego City žaidimai, žaislai ir konstruktoriai pigiausiomis kainomis internete. Lego City žaidimai tinka tiek berniukams tiek megaitėms.

Lego pristato daugiau nei 100 skirtingų City konstruktorių: Lego City policija, gaisrinė, gelbėtojų stotis ir kiti žaislai už geriausią kainą internete.

LEGO City Žaidimų Akcijos

Nukainuoti Lego City žaidimai ir konstruktoriai. Kiekvieną dieną vis naujos akcijos ir pasiūlymai Lego City rinkiniams. Šioje kategorijoje pateikiami pigiausi Lego City žaidimų rinkiniai eilės tvarka.

SaleBestseller No. 1
LEGO UK 60183 City Heavy Cargo Transport Set

Toy - LEGO UK Limited

£24.99 - £5.00 £19.99
SaleBestseller No. 2
LEGO 60173 City Police Mountain Arrest Set

Toy - LEGO UK Limited

£39.99 - £2.80 £37.19
SaleBestseller No. 3
LEGO UK 60177 City Great Vehicles Airshow Jet Building Toy

Toy - LEGO UK Limited

£7.99 - £1.99 £6.00
SaleBestseller No. 4
LEGO UK 60181 City Forest Tractor Set

Toy - LEGO UK Limited

£17.99 - £1.79 £16.20

Populiariausi LEGO City Rinkiniai

Šioje kategorijoje galite rinktis iš pačių perkamiausių ir populiariausių Lego City rinkinių. Populiariausi rinkiniai yra atrenkami pagal pardavimų skaičių kiekvieną dieną įvairiuose prekybos platformose bei šalyse.

LEGO City Police 60047: Police Station
Vienas populiariausių Lego City konstruktorių per visą laikotarpį - Lego City Policijos nuovada. Rinkinyje rasite viską ką privalo turėti tikra policijos nuovada - tarnybiniai automobiliai, sraigtasparniai, motocikliai ir kiti prietaisiai, kurie yra būtini užtikrinti gerą policijos darbą. Konstruktorių sudaro 854 detalės, o žaislas yra tinkamas nuo 6 metų.
LEGO 60104 City Airport Passenger Terminal Building Toy
Tai Lego City oro uosto terminalas su keleiviniu lėktuvu, inžinierių komanda bei keleiviais. Prijunkite prie esamo Lego miesto ir oro uostą. Konstruktorių sudaro 694 detalės, o žaislas tinkamas nuo 6 metų.
LEGO City 60004: Fire Station
Lego City gaisrinės stoties rinkinys. Šiame rinkinyje rasite viską ko reikia gelbėjant žmones nuo pavojų: tarnybinis gaisrininkų automobilis, sraigtasparnis bei visa būtiniausia įranga. Šį konstruktorių sudaro 752 detalių, o žaidimas tinkamas nuo 6 metų.

Naujausi LEGO City Žaidimai ir Konstruktoriai

Šioje dalyje mes pateikiame jums pačius naujausius Lego City konstruktorių rinkinius. Visiškai nauji Lego City Policijos, gelbėtojų, transporto priemonių rinkiniai už prieinamą kainą. Geriausias pasirinkimas tikriems Lego fanams.

Lego City policija ir kiti šio žanro rinkiniai rinkoje yra itin mėgiami ir paklausūs 7-12 metų vaikų grupėje. Šie rinkiniai puikiai tinka ir berniukams ir mergaitėms.

Sale
LEGO UK 60166" Heavy Duty Rescue Helicopter Construction Toy
Lego City gelbėtojų sraigtasparnis. Surinkite pakranties apsuogis gelbėjimo sraigtasparnį! Konstruktorių sudaro 415 detalių, žaidimas tinkamas nuo 6 metų.
LEGO 60051 City High-Speed Passenger Train
Jau dabar vienas iš sėkmingiausių Lego City serijos konstruktorių - greitaeigis traukinys. Traukinys keliauja bėgiais ir yra valdomas elektrinio pultelio. Konstruktorių sudaro 610 detalių, o žaislas rekomenduojamas nuo 6 metų.
LEGO 60151 City Great Vehicles Dragster Transporter Building Toy
Rinkinys tikriems lenktynių gerbėjams. Lego Dragster rinkinyje rasite lenktyninį automobilį, vilkiką bei vairuotojus. Konstruktorius sudarytas iš 333 detalių, tinkamas žaisti nuo 5 metų.
2017 | Copyright © Lego-zaidimai.lt | Visos teisės saugomos.