TOP LEGO Architecture Rinkiniai už Geriausią Kainą | Lego-zaidimai.lt

LEGO Architecture Rinkiniai

Lego Architecture Rinkiniai

Lego Architecture rinkiniai yra turbūt vieni geriausių ir populiariausių konstruktorių įvairaus amžiaus kolekcionieriams bei Lego žaidimų fanams. 🏫

Lego Architecture siūlo jums daugiau nei 20 populiariausių pasaulio vietų bei pastatų perkeltų į Lego kaladėles.

Lego Architecture konstruktorių seriją sudaro tokie visame pasaulyje žymus pastatai kaip:

  • Londono apžvalgos ratas;
  • Baltieji rūmai;
  • Aukščiausias pasaulio pastatas „Burj Khalifa“;

…daugybė kitų gerai žinomų objektų bei vietų…

Lego Architecture rinkiniai puikiai tinka tiek vyresniems, tiek ir jaunesniems Lego konstruktorių fanams.

Dauguma Lego kaladėlių mylėtojų Architecture rinkinius naudoja kaip papildomą dekoraciją namuose.

LEGO Architecture Žaidimų AKCIJOS!

IŠPARDUODAMI bei nukainuoti Lego Architecture žaidimų rinkiniai. Akcijos yra atnaujinamos ir keičiamos kiekvieną dieną, tad jeigu neradote jums patinkančio konstruktorio – užsukite kitą dieną!

POPULIARIAUSI LEGO Architecture Rinkiniai

Šioje kategorijoje galite rinktis iš pačių perkamiausių ir POPULIARIAUSIŲ Lego Architecture rinkinių. Populiariausi Lego rinkiniai yra atnaujinami atsivželgiant į pardavimų skaičių populiariausioje prekybos platformoje ‘Amazon’.

LEGO 21029 Architecture Buckingham Palace Landmark Building Set
780 Lego detalių Bekingemo rūmų Lego Architecture rinkinys. Šis konstruktorius rekomenduojamas nuo 12 metų.
LEGO 21034 Architecture London Skyline Model Building Set, London Eye, Big Ben, Tower Bridge Collection, Construction Collectible Gift Idea
Viena iš nuostabiausių vietų Europoje perkelta į Lego kaladėles. 5 pagrindinės Londono vietos viename rinkinyje: Nacionalinė galerija, Nelsono statula, Tower Bridge tiltas, Londono akis ir Big Ben. Konstruktorių sudaro 468 detalės. Žaislas rekomenduojamas nuo 12 metų.
LEGO 21019 Architecture The Eiffel Tower Landmark Series
Vienas nuostabiausių statinių visoje Europoje bei Pasaulyje - Eifelio bokštas. Konstruktorius sudarytas iš 321 detalės, skirtas nuo 12 metų. Papildomai prie šio Lego rinkinio rasite ir trumpą istoriją apie Eifelio bokštą anglų kalba.

NAUJAUSI LEGO Architecture Žaidimai ir Konstruktoriai

Šioje dalyje mes pateikiame jums pačius NAUJAUSIUS Lego Architecture konstruktorių rinkinius. Visiškai naujai sukurti pastatai ir vietovės tiesiai jums į rankas.

LEGO 21030 Architecture United States Capitol Building Model Set, Skyline Collection, Construction Collectible Gift Idea, Contains 1, 032 Pieces
Nuostabusis Jungtinių Amerikos Valstijų kapitolijus perkeltas į Lego Archetecture rinkinius. Šį pastatą sudaro net 1032 Lego kaladėlių. Šis rinkinys, tai nemenkas iššūkis net ir patiems tikriausiams Lego fanams. Konstruktorius rekomenduojamas nuo 12 metų.
Sale
LEGO 21028 Architecture New York City Model Building Set, Skyline Collection with 4 Buildings and Minature Statue of Liberty, Construction Collectible Gift Idea
Vieno įspūdingiausių miestų perkeltas į Lego kaladėles. Surinkite žymiausiaus ir populiariausius New York pastatus įskaitant ir Laisvės Statulą. Delionėje rasite 598 kaladėles, o žaidimas yra rekomenduojamas nuo 12 metų.
LEGO 21031 Architecture Burj Khalifa Landmark Building Set
Burj Khalifa - auksčiausias pasaulio pastatas. Šį konstruktorių būtina turėti kiekvienam Lego kolekcionieriui ir fanui. Šis rinkinys sudarytas iš 333 detalių bei rekomenduojamas taip pat nuo 12 metų.
2019 © Lego-zaidimai.lt - Visos teisės saugomos.