10 Priežasčių, Kodėl verta pirkti iš Lego Žaidimai | Lego-zaidimai.lt

10 priežasčių, kodėl Verta Pirkti iš Lego Žaidimai Tinklapio

Ieškote informacijos internete ar saugu pirkti patikusį konstruktorių iš lego-zaidimai.lt svetainės, o gal tiesiog nesate tikri ar tai patikima platforma? Šį straipsnį rašome būtent dėl jūsų – 10 priežasčių, kodėl verta pirkti LEGO konstruktorių iš mūsų tinklapio.

10 Prežasčių, kodėl verta pirkti Lego iš mūsų tinklapio

10 priežasčių pirkti Lego

1. LEGO žaidimai tiesiai iš pirmųjų rankų

Lego-zaidimai.lt tinklapis nėra elektroninė parduotuvė. Šis tinklapis yra informacinio pobūdžio, kuris dalinasi Geriausiais ir Naujausiais Lego konstruktorių pasiūlymais tiesiai iš pirmųjų rankų.

2. Geriausia LEGO konstruktorių kaina

Visi rekomenduojami Lego žaidimai mūsų tinklapyje yra atrinkti mūsų komandos narių atsižvelgiant į kainas, kurios vyrauja rinkoje bei žaislų paklausą. Lego-Zaidimai.lt nenustato kainų ir neužsideda papildomo antkainio, todėl dauguma Lego žaidimų ir konstruktorių yra parduodami pigesnėmis kainomis nei jos vyrauja rinkoje.

3. Naujausi Lego konstruktoriai

Dauguma, mūsų tinklalapyje, pateiktų Lego žaidimų yra naujienos. Jų nerasite įsigyti nei vienoje parduotuvėje Lietuvoje.

4.  Daugiau nei 500 skirtingų Lego konstruktorių

Nerandate patikusio Lego konstruktoriaus mūsų tinklapyje? Štai tiesioginė nuoroda į Amazon elektroninę parduotuvę, kurioje galėsite rinktis iš visų rinkoje esančių Lego žaidimų.

5. Galime nupirkti Lego konstruktorių už Jus

Nežinote kaip naudotis Amazon elektronine parduotuve? Išsirinkite patikusį Lego konstruktorių, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba nurodytais kontaktais ir mes užsakysime patikusį žaislą jums. Viskas ką reikės jums padaryti – įvykdyti vietinį mokėjimą į mūsų įmonės sąskaitą. Paslauga yra NEMOKAMA.

6.  Patikimas pardavėjas

Lego konstruktoriai ir žaidimai pateikti mūsų tinklapyje yra parduodami tiesiai iš vieno patikimiausių pardavėjų visame internete – elektroninės prekybos milžino Amazon rankų.

7. Prekių grąžinimas

Gavus klaidingą ar brokuotą užsakymą – galite drąsiai grąžinti prekę pardavėjui. Už grąžintą pirkinį, pinigai iš karto bus pervesti į jūsų atsiskaitomąją sąskaitą.

8. Prekių pristatymo terminas

Prekės yra pristatomas iš Jungtinės Karalystės. Dauguma prekių pristatomos iki 2 savaičių laikotarpyje. Jeigu norite prekę gauti itin greitai (2-3 d.) reikės primokėti už greito siuntimo paslaugą, kuri kainuoja nuo 10 iki 20 svarų. Tačiau net apmokėjus už greitą siuntimą, jūsų Lego žaislo kaina bus, dauguma atvejų, pigesnė nei Lietuvoje.

9.  Paprastas ir greitas atsiskaitymo būdas

Nusipirkti Lego konstruktorių per mūsų tinklapį itin paprasta. Viskas ko jums reikia – elektroninės mokėjimo kortelės (Visa, Mastercard ir t.t). Pinigai yra nuskaitomi per kelias sekundes, o po nuskaitymo prekė yra išsiunčiama jūsų nurodytu adresu ir pristatoma į jūsų namus arba jums priklausantį pašto skyrių.


10. Užsakymai vykdomi visą para

Lego žaidimus galite užsisakyti bet kuriuo paros metu. Užsakymai patvirtinami, priimami ir pradedami ruošti tą pačią minutę kai yra įvykdomas apmokėjimas už prekes.

Jeigu šis straipsnis jūsų neįtikino ir turite daugiau papildomų klausimų – susisiekite su mumis jums patogiu metu.

2019 © Lego-zaidimai.lt - Visos teisės saugomos.